BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Apie jausmus ir kuo reikia būti

O kas, jeigu apie jausmus? Imsim ir pakalbėsim apie tiek daug kartų ir tiek daug žmonių aptartus jausmus? Trečią nakties, prispaudinėjus krūvą Word‘o langų vien dėl to, kad jis įsijungti negali taip greitai, kaip jausmas rašytis apie jį patį.

Neblogas egoistas, pasirodo, tas jausmas. Net jeigu ir neturi nieko bendro su ego ar –izmu. Tarkim, tas pats visų gerbiamas ir mylimas Nuoširdumas. Ateina ir egoistiškai užgožia viską, kas aplinkui supa tavo visų skiedalų iškvaršintą galvelę. Negana to, visų taip mėšlinai dievinamas jis toliau lygiuojasi į geriausių jausmų TOP penketą. Arba, pavyzdžiui, Švelnumas. Ateina mažais žingsneliais ir priskrenta prie tavęs kaip trimečio snargliai. Plauk nevalęs – neatsikratysi, kol misteris Švelnumas nesiteiks patraukti savęs, kartu su savo ego, žinoma.

Bet galvokime optimistiškai – gali būti ir blogiau! Sceną suteikime damai Meilei. Spektakliu galėsi grožėtis visą likusį gyvenimą, jeigu tik ji sumanys suvaidinti įtikinamiau porą, trejetą etiudų. Kalbėti apie ištisą spektaklį nebėra net prasmės. Ir viską priklauso nuo jos. Ak, kaip egoistiška, viso gėrio karaliene ir gelbėtoja, Meile!

O gal dar negana? Gal pažvelkime į Sąžinės Jausmą? Jausmas išsiskiria iš kitų ne tik dvigubu vardu, bet ir titulu – visų žmogiškųjų tikrų žmonių kančių priežastimi ir netiesioginiu gyvenimo kontrolės ekspertu. Įvardinti Sąžinės Jausmą egoistišku būtų ne mažiau kaip nuodėmė. Sąžinės Jausmas – cielas egocentrikas! Su dvivardžiu jausmu gali varžytis nebent jo tikras homozigotinis dvynys – egocentriškumas. Beje, kiekvienas jausmas turi dvynį dauną. Tik, deja, žmonės juos vis slepia nuo tariamųjų idealiųjų jausmų.

Ak, tie iškrypėliai žmonės… „Gerųjų“ jausmų vedami izoliuoja save nuo jų atmainų, nepilnai išsivysčiusių ir silpnesnių. Negana to, pašiepia, tyčiojasi ar net ignoruoja vargšelius, tariamai „bloguosius” jausmus, gavusius invalido šeimoje vietą.

Nepamiršikime ego! Jis turi vietą visur. Kiekviename jausme, anti-jausme, daikte ar gyvybėje. Taigi, jeigu būsi egoistu, propaguosi visišką Nuoširdumą, Atvirumą, Meilę, Sąžinės Jausmą, tikrąjį Egoizmą ir Egocentriškumą. Sutaikysi žmonių atplėštus ir karšto metalo antspaudą gavusius jausmus-dvynius. Tiek „geruosius“, tiek dauniukus.

Būk egoistas!

Patiko (4)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

Aušrinė2013-07-15 23:51

GERAI VARAI :OOO

Rašyti komentarą

Tavo komentaras