BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

N-18

Geltonos lūpos, raudonos akys,
Tvoros, grioviai ir apsmukusios medžių šaknys.
Melionų giraitės ir nekaltos mergaitės -
Visa tai baigiasi, kaip ir baigiasi -aitės.
Pamėlusios lūpos, sustingę jau pirštai -
Taip būna, kai lygiagrečiai sielai protas numiršta.
Taukuoti lašeliai, patiesti penki šilko dėkeliai -
Gėdingai nešvankūs garso takeliai.
Pakaušiai nupliko. Kam liko - pakabinta jau nišoj.
Net devynbalsės lakštingalos giedodamos pamišo.
Sutraiškykim balso stygas tai paukštelei,
Užsitraukim ir giedokim “Savižudžio kupletų” dainelę.
Ir nors dienos prasmingos jau darosi nebereikalingos,
Dievo sode Ievos kasos tapo grėsmingai ilgos.
Supinkim vainiką, susikūrę incognito nick‘ą.
Sukruvinkim dar kartą šleikščiai saldų paukštelės kilimą.
Apšaudykim Jėzų? Ar porą vaikėzų?
Trenkim visiems genijams per ryžtą su vėzdu?
Užtraukim užuolaidas, raudono aksomo nuolaidas,
Kad galėtumėm imti ir trivialiai numirti.

Patiko (2)

Rodyk draugams

Komentarai (4)

krikionis2014-05-04 16:13

Citata (dar neįkeltos teksto dalies) iš mano rašomo liudijimo: “Žmogau, tau būtina gimti antrą kartą! Taip, tu turi atgailauti už visas savo padarytas nuodėmes ir leisti Jėzui Kristui ir Jo Tėvui apsigyventi tavo širdyje. Parašyta: Romiečiams 10: 9 Jeigu lūpomis išpažinsi Viešpatį Jėzų ir širdimi tikėsi, kad Dievas Jį prikėlė iš numirusių, būsi išgelbėtas. 10 Nes širdimi tikima, ir taip įgyjamas teisumas, o lūpomis išpažįstama, ir taip įgyjamas išgelbėjimas. 11 Raštas juk sako: „Kiekvienas, kuris Jį tiki, nebus sugėdintas“. Jono 14: 18 Nepaliksiu jūsų našlaičiais – ateisiu pas jus. 19 Dar valandėlė, ir pasaulis manęs nebematys. O jūs mane matysite, nes Aš gyvenu ir jūs gyvensite. 20 Tą dieną jūs suprasite, kad Aš esu savo Tėve, ir jūs manyje, ir Aš jumyse. Suprask teisingai, tu tikrai negalėsi regėti Dangaus karalystės, kol negimsi antrą kartą. Neatsisakyk Dangaus karalystės pilietybės ir gauk ją skubiai, nes tavo alternatyva – ugnies ežeras! Parašyta: Mato 13: 44 „Dangaus karalystė yra kaip dirvoje paslėptas lobis. Atradęs jį, žmogus tai nuslepia; iš to džiaugsmo eina, parduoda visa, ką turi, ir perka tą dirvą. 45 Vėl su dangaus karalyste yra kaip su pirkliu, ieškančiu gerų perlų. 46 Atradęs vieną brangų perlą, jis eina, parduoda visa, ką turi, ir nusiperka jį“. Užtrenk duris nuodėmei, pasauliui bei velnynui ir šaukis Jėzaus Kristaus, kad Jis tave išgelbėtų! Pirk dirvą, kurioje užkastas lobis. Suprask, pagaliau, kad šiuo metu tavo padėtis yra beviltiška ir tu negali išsigelbėti savo jėgomis: Galatams 2: 16 žinome, jog žmogus neišteisinamas įstatymo darbais, bet tikėjimu į Jėzų Kristų. Mes įtikėjome Kristų Jėzų, kad būtume išteisinti Kristaus tikėjimu, o ne įstatymo darbais; nes įstatymo darbais nebus išteisintas nė vienas žmogus. Mato 19: 25 Tai išgirdę, Jo mokiniai labai nustebo ir klausė: „Kas tada gali būti išgelbėtas?“ 26 Jėzus pažvelgė į juos ir tarė: „Žmonėms tai neįmanoma, bet Dievui viskas įmanoma“. Nemanyk, kad padarei per daug bloga, kad tau Gyvasis Dievas už tai negalėtų atleisti! Parašyta: Luko 15: 7 Sakau jums, taip ir danguje bus daugiau džiaugsmo dėl vieno atgailaujančio nusidėjėlio negu dėl devyniasdešimt devynių teisiųjų, kuriems nereikia atgailos.”.

missboogievoogie2014-05-06 20:54

Krikščioniškasis spam’as ar modernus tikėjimo raiškos būdas, bet kokiu atveju, tai teko regėti pirmą kartą. Orginalumas pro ašaras.

krikionis2014-05-08 18:39

Kodėl pro ašaras :) ?

missboogievoogie2014-05-09 17:21

O Jūs pamėginkite pasigilinti ne tik į krikščioniškojo Šventojo Rašto potekstes. Galbūt, ne taip ir blogai gausis. Bet, žinoma, patarimai ne visada parankūs žmonijos vienetams, taip kad, Jūsų valios ir laiko santykis apmąstymams ant Jūsų delno.

Rašyti komentarą

Tavo komentaras